Гуманітарну допомогу медичного призначення на суму близько 1 мільйона гривень було передано до Донецької обласної травматологічної лікарні 7 лютого 2019 року, згідно запланованих заходів стратегічної гуманітарної ініціативи Командувача об’єднаних сил генерал-лейтенанта Сергія Наєва "Допомога Схід". Про це повідомляє прес-центр штабу ООС.

Так, ще один медичний заклад Донеччини отримав від військових ортези, підйомники, медикалізовані ліжка, спеціалізовані матраци, меблі та інше медичне устаткування.

Проект "Допомога Схід" розпочав свою роботу 4 травня 2018 року – саме у цей день в Україну із Франції вийшла вантажівка з гуманітарною допомогою для Донецької та Луганської областей. 

Цей проект об'єднав військових, військово-цивільні адміністрації, гуманітарні, транспортні, благодійні організації.

Учасниками стратегічної гуманітарної ініціативи "Допомога Схід" є Асоціація "Медична та благодійна допомога Франція-Україна" (керівник Діана Дольс), Асоціація міжнародних автомобільних перевізників України (очолює Леонід Костюченко), Благодійна організація «Благодійний фонд проект Варнави», (Володимир Любовецький).

Вського від початку проведення операції Об’єднаних сил для медичних та геріатричних закладів, будників інвалідів Донецької та Луганської областей військовими передано гуманітарну допомогу медичного призначення на загальну суму понад 5,3 млн. гривень. 

Распечатать
© По материалам Луганщина.ua
Наверх