Співробітники Держслужби з надзвичайних ситуацій Луганщини посилюють інформаційно-роз’яснювальну роботу з населенням. Про це повідомляє прес-служба відомства.

"З 1 січня 2019 року по 12 лютого поточного року в Луганській області сталося 96 пожеж, 79 з яких у житловому секторі. Всього на пожежах загинуло 9 осіб, двоє травмовані. Завдяки оперативності та професійним діям вогнеборців на пожежах врятовано 7 громадян та 104 будівлі (споруди). Тому Співробітники ДСНС Луганщини посилюють інформаційно-роз’яснювальну роботу з населенням", - йдеться в повідомленні.

Так, 12 лютого рятувальники м. Рубіжного та Міловського, Троїцького, Марківського, Новопсковського районів разом з представниками поліції і засобами масової інформації рейдували житловими секторами й проводили профілактичні бесіди з населенням.

Рятувальники надали громадянам наступні рекомендації: бути вкрай обережними та уважними при експлуатації приладів опалення, електрообігрівачів. Дбаючи про тепло в оселі, не забувати дотримуватися правил пожежної безпеки. Періодично перевіряти, щоб у печах та димарях не з’явилися тріщини. В опалювальний сезон очищувати димарі від сажі не рідше одного разу на три місці. Ні в якому разі надмірно не перегрівати печі, не залишати вогонь без нагляду та не розпалювати його за допомогою горючих рідин. Бути обережними під час паління. Не кидати непогашені сірники або недопалки на підлогу або у смітник.

Особливу увагу фахівці Служби порятунку приділили роз'яснювальній роботі серед батьків багатодітних родин щодо недопущення залишення дітей без нагляду, навчання підростаючого покоління правилам безпеки, зокрема як поводитись з сірниками, електроприладами. Під час проведення профілактичної роботи рятувальники вручили мешканцям будинків пам’ятки з правилами пожежної безпеки в побуті.

Распечатать
© По материалам Луганщина.ua
Наверх