Після початку бойових дій Луганська область постійно потерпає від дезінформації. В останні місяці ця тенденція тільки посилюється – з’являються різного роду фейки про вибори. Про це повідомляє прес-служба Луганської облдержадміністрації.

«Не є новиною, що напередодні виборів Президента України РФ збільшила кількість передавачів телевізійного сигналу саме на кордоні з Луганською областю. Звісно, це інформаційне втручання є намаганням вплинути на точку зору українця. Ми маємо бути готові очікувати різні інформаційні провокації. Події із захопленням українських моряків вкотре продемонстрували наміри РФ порушувати міжнародні правила та норми, тож ми завжди повинні бути напоготові», - наголосив директор Департаменту масових комунікацій облдержадміністрації Олександр Костенко.

В області розуміють рівень загрози та готові для відповідного супротиву. Так, законодавчо закріплено процедуру спрощеного ліцензування українських телеканалів і радіостанцій, що стало гідною відповіддю на дії ворога. Згідно з вимогами закону, режим спрощеного поширення телерадіомовлення застосовується і в Луганській області.

«Крім того, невдовзі у Станично-Луганському та Новоайдарському районах, Щасті і Луганську буде можливість дивитися «Перший Західний» на 21 аналоговому каналі. Завдяки рішенню Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення канал транслюватиметься з телевежі у Новоайдарському районі», - підкреслив Олександр Костенко.

Распечатать
© По материалам Луганщина.ua
Наверх