Одинадцять мільярдів гривень на пенсії від розмитнених "євроблях". Президент заявив – ці нестандартні надходження до бюджету спрямують на підвищення виплат тим, хто отримує "мінімалку". Адже найперше, про що мусить подбати держава – це про найменш захищених громадян.

За кілька місяців дії пільгового періоду водії розмитнили понад двісті тисяч автівок з Європи. Попри те, що експерти називали цю президентську ініціативу сумнівною і прогнозували мінімальний економічний ефект.

"Знаєте, станом на 16:33 скільки до державної скарбниці вже надійшло грошей? Нагадую, заплановано 1 мільярд. 11 мільярдів 380 мільйонів. От коли є політична воля – воно працює. А куди тепер ці гроші підуть? Пенсіонерам. Для чого? А бо в 15му і 16му роках, коли у нас не було ні копійки на державному рахунку, ми не проводили їм індексації, а зобов’язані були. І всі думали, що "кому должна я, я всем прощаю". Ні. Ми про це пам’ятаємо. І я впевнений, що ті, хто отримує мінімальну пенсію, сьогодні мають право отримати компенсацію по індексаціям, які їм не були виплачені. І гроші для цього вже є в бюджеті", - зазначив Петро Порошенко.

Друкувати
© За матеріалами Луганщина.ua
Новости по теме
П’ять мільярдів гривень від розмитнення ...

П’ять мільярдів гривень від розмитнених "євроблях" вже надійшли до Пенсійного фонду. Ініціатива Глави держави дала результат...

Детальніше
230
Що робити переселенцю у випадку припинен...

Пам’ятку щодо дій внутрішньо переміщеної особи у випадку припинення виплати пенсії опублікували в Головному управлінні юстиц...

Детальніше
1309
Вгору