Одинадцять мільярдів гривень на пенсії від розмитнених "євроблях". Президент заявив – ці нестандартні надходження до бюджету спрямують на підвищення виплат тим, хто отримує "мінімалку". Адже найперше, про що мусить подбати держава – це про найменш захищених громадян.

За кілька місяців дії пільгового періоду водії розмитнили понад двісті тисяч автівок з Європи. Попри те, що експерти називали цю президентську ініціативу сумнівною і прогнозували мінімальний економічний ефект.

"Знаєте, станом на 16:33 скільки до державної скарбниці вже надійшло грошей? Нагадую, заплановано 1 мільярд. 11 мільярдів 380 мільйонів. От коли є політична воля – воно працює. А куди тепер ці гроші підуть? Пенсіонерам. Для чого? А бо в 15му і 16му роках, коли у нас не було ні копійки на державному рахунку, ми не проводили їм індексації, а зобов’язані були. І всі думали, що "кому должна я, я всем прощаю". Ні. Ми про це пам’ятаємо. І я впевнений, що ті, хто отримує мінімальну пенсію, сьогодні мають право отримати компенсацію по індексаціям, які їм не були виплачені. І гроші для цього вже є в бюджеті", - зазначив Петро Порошенко.

Распечатать
© По материалам Луганщина.ua
Наверх