Опубліковано наказ Міністерства молоді та спорту України від 05.02.2019 №573 "Про затвердження рейтингу з олімпійських видів спорту в Україні за 2018 рік". Про це повідомляє прес-служба Управління молоді та спорту Луганської облдержадміністрації.

Згідно рейтингу Луганський обласний заклад посів четверту сходинку з восьми, набравши за рік 4 478 очок.

"Чудово, що саме Луганський ліцей-інтернат увійшов до п’ятірки кращих ліцеїв України. Заклад працює менше трьох років, проте вже зараз має такі чудові результати. Сьогодні обласна влада має намір продовжувати роботу над розширенням спортзакладу, аби ще більше дітей мали змогу навчатись у ньому", – сказав начальник Управління Антон Волохов.

Зазначимо, що обласний ліцей-інтернат фізичної культури і спорту відновив роботу на підконтрольній українській владі території (місто Кремінна) у жовтні 2016 року. Станом на 1 вересня 2018 року у закладі навчається 156 юних спортсменів.

Друкувати
© За матеріалами Луганщина.ua
Новости по теме
Розрив між Порошенком та Тимошенко збіль...

За тиждень до виборів збільшився розрив між Петром Порошенком і Юлією Тимошенко в президентському рейтингу, вони займають другу і ...

Детальніше
359
Нова передвиборча соціологія - за останн...

Фонд "Демократичні ініціативи" разом з центром Разумкова оприлюднили свіже опитування. Згідно опитаванню, станом на грудень Юлію ...

Детальніше
523
Вгору