Чергове засідання районної колегії під головуванням очільника Попаснянського району Сергія Шакуна відбулося сьогодні, 26 лютого. Про це повідомляє прес-служба Попаснянської райдержадміністрації.

Розпочалося засідання колегії звітом Сергія Шакуна про свою діяльність за 2018 рік. Голова РДА детально ознайомив присутніх з основними показниками економічно-соціального розвитку.

Зокрема, він зазначив, що за 2018 рік збільшилися обсяги виробництва продукції на основних бюджетоутворюючих підприємствах району таких, як ТДВ «Попаснянський вагоноремонтний завод», ДП «Первомайськвугілля», Попаснянський хлібокомбінат.

Крім того, за словами Сергія Шакуна, протягом 2018 року було проведено певну роботу з виробничими підприємствами, які розташовані на території району, щодо налагодження системи оподаткування з орендної плати за землю. Завдяки цим заходам район зайняв перше місце серед інших районів Луганської області за надходженнями до бюджету та третє по області, після Сєвєродонецьку та Лисичанську, випередивши, навіть, місто Рубіжне.

Активно торік до співпраці залучалися міжнародні благодійні організації, які надавали допомогу не лише пересічним громадянам, але й закладам охорони здоров’я, культури освіти.

Наостанок він озвучив всі проекти, які вдалося успішно реалізувати у 2018 році: відкриття за підтримки держави нової газопровідної гілки, відкриття «бахмутського» мосту, утеплення за новими технологіями дахів багатоповерхівок, модернізація медичного містечка у Попасній та повне оснащення хірургічного відділення та палати інтенсивної терапії у Гірському, проведення капітальних ремонтів у освітніх закладах та придбання шкільних автобусів, розширення спектру послуг Попаснянського ЦНАПу тощо.

Друкувати
© За матеріалами Луганщина.ua
Новости по теме
"СХІД ЧИТАЄ". На Попаснянщину завітали с...

Літературні зустрічі із сучасними українськими письменниками Сергієм Жаданом, Марією Сердюк та Юлією Ілюха відбулись в рамках прое...

Детальніше
Надзвичайний та Повноважний посол Латвій...

Латвійська делегація на чолі з Надзвичайним та Повноважним послом Латвійської Республіки в Україні Юріса Пойканс завітала 21 лютог...

Детальніше
Вгору