Ситуація з дорогами державного значення на Луганщині — м’яко кажучи, жахлива. Про це на своїй сторінці в Facebook написав виконуючий обов’язки голови Луганської облдержадміністрації-керівника Луганської військово-цивільної адміністрації Сергій Філь.

За його словами, припинення експлуатаційного утримання цих автошляхів через недбалість обласної Служби автодоріг призводить до катастрофічних наслідків. Тільки за минулий тиждень сталися 12 ДТП. А за січень — 74.

"Я вже мовчу про те, скільки дітей не змогли дістатися на навчання минулого місяця у районах та ОТГ", - зауважив Сергій Філь.

Він також повідомив, що у цю ситуацію потрібно терміново втрутитись.

"Тому я звернувся до Прем’єр-міністра Володимира Гройсмана та в.о. голови Укравтодору Славоміра Новака. Впевнений, що їм вдасться навести лад. До керівництва Укравтодору вже звертався, говорячи про повну некомпетентність нашої Луганської служби автомобільних доріг. От і зараз її деструктивна діяльність може паралізувати нормальний рух транспорту на Луганщині", - зазначив чиновник.

"Будь-які відмовки від чиновників Луганської служби автомобільних доріг не приймаються. Подивіться на дороги, які перебувають на балансі ОДА. Вони і утримуються і ремонтуються!", - також додав Сергій Філь.

Распечатать
© По материалам Луганщина.ua
Наверх