407 осіб, з яких 87 – учасники АТО/ООС пройшли лікування в Центрі відновлювального лікування та реабілітації ветеранів війни в Рубіжному за 11 місяців 2018-2019 років. Про це повідомили в Департаменті охорони здоров’я Луганської облдержадміністрації.

Центр розпочав свою роботу 12 березня 2018 року, знаходиться за адресою: м. Рубіжне, вул. Менделєєва, 63а.

Як зазначили в Департаменті, всі лікувальні заклади області проінформовані про роботу Центру, та з порядком направлення пацієнтів на лікування. Даній пільговій категорії спеціалізована медична допомога надається першочергово.

"Створено реєстр учасників АТО/ООС усіх категорій для забезпечення диспансерного нагляду, здійснюється постійний контроль за станом здоров’я учасників АТО/ООС шляхом проведення щорічної диспансеризації та планового лікування. Центр має можливість обслуговувати більшу кількість учасників АТО/ООС при умові їх активнішого звернення за медичною допомогою", - йдеться в повідомленні.

Станом на цей час у Центрі перебуває на лікуванні 30 осіб, з них учасників АТО/ООС – 3 особи. Для планової госпіталізації записано 6 осіб, які є учасниками АТО/ООС, дата госпіталізації узгоджується за їх бажанням.

У Центрі особлива увага приділяється наданню психологічної допомоги (працюють 3 висококваліфіковані медичні психологи на постійній основі).

Активно ведуться ремонтні роботи в залі лікувальної фізкультури, гідротерапії та в кабінеті для проведення групової психотерапії. Вже закуплено сучасні тренажери, ванни та інше устаткування. Орієнтовний термін завершення робіт – квітень 2019 рік.

Всі побажання пацієнтів щодо розширення медико-реабілітаційних послуг та оснащення Центру сучасним обладнанням враховуються та вирішуються в плановому порядку.

Пацієнти Центру в повному обсязі та безкоштовно забезпечені лікарськими засобами та медичними виробами, які постійно є в наявності (понад 100 найменувань).

Распечатать
© По материалам Луганщина.ua
Наверх