На передовій неспокійно – позиції українських військових за останні кілька діб обстрілювали кілька разів. 1 березня на лінію зіткнення приїхав особисто Президент: поспілкувався з бійцями, вручив високі нагороди і пообіцяв – нікому не дасть робити атаки на армію, бо армія – гордість українського народу.

Менше ніж в кілометрі звідси – ворог. І ще вчора найближчі до цієї позиції прострілювали бойовики. Сьогодні – умовна тиша, що її кожної хвилини можуть перервати з тієї сторони. До бійців на передову – приїхав їхній Верховний. Особисто привіз ордени і потиснув руку кожному бійцеві.

"Для мене 79ка є символом еліти, честі, боєздатності, мужності українських десантно-штурмових військ", - сказав Президент.

Хлопцям пообіцяв – не дасть політиканам і корупціонерам сплюндрувати їхній подвиг заради України.

"Сьогодні як коршуни політикани злетілися, в тому числі й ті політикани, які безпосередньо причетні до розкрадання, розпродажу і знищення армії. Хай подивляться, або спитають у нас з вами, в якому стані ми прийняли армію в 14му році, точніше, її відсутність. Або ще корупціонери, які вже задовбали, вибачте на слові. І моя принципова позиція як Президента, я хочу звернутися до правоохоронних органів вийти і проінформувати суспільство про інформацію, яка була піднята в ЗМІ. Є факти – до в’язниці, і ніхто не захистить. Нема фактів – припиніть розкачувати ситуацію і в армії, і в державі", - зазначив Петро Порошенко.

Бійці селфяться з Президентом, жартують і переповідають військові байки. Їхня варта не припиняється ні на хвилину. А жовто-блакитний прапор, що майорить над передовим опорником, добре видно з позиції контрольованих Росією бойовиків…

Распечатать
© По материалам Луганщина.ua
Наверх