Днями у столиці пройшов Кубок України з плавання в ластах – 2019. Про це повідомляє прес-служба Управління молоді та спорту Луганської облдержадміністрації.

Луганську область представляли шість провідних спортсменів сєверодонецької спеціалізованої дитячо-юнацької спортивно-технічної школи водних видів спорту «Садко».

За результатами триденної боротьби представники області завоювали 17 медалей.

Найуспішніше виступив майстер спорту України міжнародного класу Лєвін Денис, на його рахунку 4 медалі: 3 золоті на дистанціях 50 м пірнання, 50 м плавання в ластах, 100 м плавання з аквалангом і срібна нагорода на 100 м плавання в ластах.

Не дивлячись на свій юний вік, відмінні результати показав і майстер спорту України міжнародного класу Сущенко Володимир. Спортсмен став чемпіоном на дистанції 200 м плавання в ластах і другим на дистанціях 400 і 800 м плавання в ластах.

Серед жінок кращі результати показала майстер спорту України міжнародного класу Рєзнік Валентина, на її рахунку 4 срібла на дистанціях: 50 м пірнання, 100, 200 і 400 м плавання в ластах.

Відзначився майстер спорту України Серебряков Дмитро, який посів третє місце на дистанціях 200 м і 800 м плавання в ластах.

Срібну медаль на 400 м плавання з аквалангом принесла в скарбничку Луганській області майстер спорту України Сторчева Катерина.

Майстер спорту України Полчанов Микита став співучасником срібної нагороди у змішаній естафеті 4 по 50 м, а також завоював бронзову медаль в складі чоловічої естафети 4 по 100 м. Ще одну срібну медаль завоювали Рєзнік Валентина і Сторчева Катерина виступаючи в жіночому естафетному плаванні 4 по 100 м.

Підготували луганських спортсменів: Олександр Золотов та Тетяна Полчанова.

Распечатать
© По материалам Луганщина.ua
Наверх