Депутати звернулися до Юлії Тимошенко з вимогою розкрити перед суспільством деталі її домовленостей з олігархом-втікачем Ігорем Коломойським. Приводом послугував витік в мережу їхньої приватної розмови.

Так, плівку з трибуни Парламенту прокрутив нардеп Артур Герасимов. На ній - голос, схожий на голос Тимошенко, подякував Коломойському за підтримку, а той навзаєм запевнив, що не зупиниться, поки не доб’ється спільних цілей.

За словами Герасимова, цей запис свідчить про те, що у олігарха Коломойського наразі є "цілих два ручних кандидати на президентських виборах".

"Вся країна проговорює цей запис. Але для нас в цьому записі нема нічого нового. Він демонструє те, що ми і так добре знаємо: у Ігоря Валерійовича Коломойського є два кандидати на виборах. Це Зеленський і Юлія Тимошенко. Давні зв’язки Юлії Володимирівни та Юрія Валерійовича – "секрет полішинеля". І бюджет вже неодноразово розраховувався за їхні політичні союзи. Походження цього запису незрозуміле, але достовірність сумніву не викликає. Він вчергове демонструє подвійні стандарти. На публіку нещирі погрози олігархам, а за лаштунками – цілування в дьосна. Суспільство втомилося від вашої постійної брехні, Юлія Володимирівна, яка стала вашою візитною карткою як старого політика. Ви вже двадцять п’ять років в політиці боретеся з олігархами. Ви починали з Лазаренка, закінчуєте з Ігорем Коломойським. Ми вимагаємо публічної інформації про політичні та фінансові аспекти ваших домовленостей з Ігорем Валерійовичем Коломойським", - заявив Артур Герасимов, голова фракції БПП у Верховній Раді.

Распечатать
© По материалам Луганщина.ua
Наверх