Рятувальники провели практичне заняття 13 березня у м. Сватове на базі районного Молодіжного центру, де розташована окружна виборча комісія. Про це повідомляє прес-служба Головного управління ДСНС в Луганській області.

За легендою пожежа сталася через перенавантаження електромережі в одному із приміщень виборчої дільниці. Голова окружної комісії повідомив про пожежу Службу порятунку "101". В цей час працівники поліції, які чергували на дільниці, через запасний вихід евакуювали людей та винесли виборчу документацію, приставили до неї охорону.

На місце події прибули два чергові караули 19-ї Державної пожежно-рятувальної частини. Відключили будівлю від електропостачання, визначили місце загоряння, під час розвідки рятувальники виявили постраждалого, винесли на свіже повітря та передали медичним працівникам, ліквідували пожежу. За результатами тренувань були підбиті підсумки.

Цього ж дня відбулися практичні заняття з відпрацювання тактичних дій на виборчій дільниці, розташованій У Кремінському районному будинку культури. За тактичним задумом особовий склад 21-ї Державної пожежно-рятувальної частини відпрацював дії у приміщенні виборчої дільниці у напрямках: ліквідація умовної пожежі, рятування та надання медичної допомоги потерпілому. Практичні заняття показали професіоналізм рятувальників та злагоджені сумісні із службами взаємодії при виникненні надзвичайних ситуацій.

Распечатать
© По материалам Луганщина.ua
Наверх