Про досвід роботи Кремінської міської ради та перспективи його подальшого розвитку розповів міський голова Юрій Прокопенко під час другого засідання Ради регіонального розвитку Луганської області.

Він зазначив, що за оцінкою Асоціації малих міст України Кремінна увійшла в десятку лідерів по залученню інвестиційних коштів в соціально-економічний розвиток міста.

Починаючи з 2016 року, завдяки міжнародній підтримці у Кремінній поступово відновлюється інфраструктура.

За кошти державного фонду регіонального розвитку, програми ПРООН, яка фінансувалася за підтримки Уряду Японії і Європейського Союзу, реконструйовано водопровідні мережі, що значно покращило якість води.

Замінено 49,7 км трубопроводу на 67 млн 153 тис. гривень, у тому числі з міського бюджету – 5 млн 453 тис. гривень.

Завдяки проекту ПРООН «Економічне та соціальне відновлення Донбасу», який фінансувався за кошти Уряду Японії, завершено капітальний ремонт автомобільного моста у місті Кремінна. Вартість проекту склала 3 млн 945 тис. гривень.

Також відновлюється вуличне освітлення. Це зроблено у чотирьох селищах району, а також й у самому місті Кремінна. Загальна вартість коштів становить 3 млн 328 тис. гривень.

За останні три роки у Кремінському району проведено роботу з відновлення доріг, оновлено покриття тротуарів, автобусних зупинок, встановлені дитячі майданчики та місця відпочинку мешканців міст біля водойм.

У рамках програми ПРООН облаштовано 11 пристроїв примусового зниження швидкості дорожньо-транспортної техніки та встановлено 66 дорожніх знаків.

«Наше місто пишається тим, що воно стало базою олімпійської і параолімпійської підготовки спортсменів області. За підтримки облдержадміністрації спортивна інфраструктура міста змінилася кардинально. У квітні 2017 року у «Луганський обласний фізкультурний центр «Олімп» відкрито плавальний басейн та збудований зал сучасної важкої атлетики. Відновлені спортивні майданчики з покриттям із штучної трави для ігрових видів спорту», – нагадав Юрій Прокопенко.

Крім цього, за кошти держбюджету та ДФРР побудовано міні футбольний майданчик та капітально відремонтовані п’ять спортивних майданчиків, на яких встановлено 60 тренажерів.

Наприкінці виступу міський голова Юрій Прокопенко зазначив, що у Кремінському районі з 2016 року працює Центр надання адміністративних послуг.

За 2018 рік через ЦНАП надано 19 642 адміністративних послуг. За фінансовою підтримкою ЄС та ПРООН проведений капітальний ремонт приміщення, оснащено сучасною технікою та обладнанням тощо.

Додатково на розвиток міста залучено з державного бюджету, міжнародних донорів майже 87 млн гривень при щорічному бюджеті міста в 16 млн гривень.

Слід зазначити, що міська влада разом з громадськістю і підприємцями розробили План місцевого економічного розвитку у місті Кремінна до 2020 року.

Основне завдання на найближчі два роки розробити ефективну стратегію  розвитку території міста в умовах децентралізації.

«Наша задача – постійно підвищувати якість життя громадян . Для цього ми будемо покращувати інвестиційний клімат, усіляко сприяти інвестору та допомагати розвивати підприємництво», – наголосив Юрій Прокопенко.

Друкувати
© За матеріалами Луганщина.ua
Новости по теме
Спецпризначенець поліції Луганщини перем...

Чемпіонат Європи з Козацького Двобою проходив у м. Харкові. Про це повідомляє відділ комунікації поліції Луганської області. Зага...

Детальніше
На Луганщині проходить операція «МІГРАНТ...

Протягом квітня-травня на Луганщині тривають цільові профілактичні заходи з нагляду та контрою за виконанням законодавства в мігра...

Детальніше
Поліція Луганщини закликає громадськість...

Відео селекторна нарада з керівниками галузевих служб управління та територіальних підрозділів поліції відбулась у Головному управ...

Детальніше
На Луганщині судитимуть чоловіка за спро...

Прокуратурою Луганської області затверджено та направлено до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні за ознаками кримін...

Детальніше
Піротехніки перевірили ще 4 гектара місц...

Протягом минулої доби, 23 квітня, піротехнічними розрахунками Держслужби України з надзвичайних ситуацій було перевірено місцевіст...

Детальніше
Спортсмени Луганщини завоювали 51 медаль...

З 18 по 21 квітня у Харкові відбувся чемпіонат України з кікбоксингу WPKA серед дорослих, юніорів, старших юнаків та юнаків. Про ц...

Детальніше
Сергій Філь привітав призовників Луганщи...

Виконуючий обов’язки голови Луганської обласної державної адміністрації – керівника обласної військово-цивільної адмін...

Детальніше
Майже 13 тисяч жителів Луганщини задекла...

12 тис. 746 декларацій про майновий стан і доходи, отримані у 2018 році, подали жителі Луганщини протягом січня-квітня поточного р...

Детальніше
На Луганщині триває розбудова інформацій...

Сьогодні, 23 квітня, виконуючий обов’язки голови Луганської обласної державної адміністрації – керівника обласної війс...

Детальніше
Минулого тижня на Луганщині народилось 5...

56 малят народилось минулого тижня в Луганській області. Про це повідомили в Департаменті охорони здоров’я Луганської облдер...

Детальніше
Вгору