Прикордонниками Луганського загону зі складу Об’єднаних сил на кордоні з Росією затримано групу незаконних мігрантів – громадян Індії та В’єтнаму. Про це повідомляє прес-центр штабу ООС.

Через годину неподалік від місця затримання, на околиці прикордонного села Розсипне Троїцького району Луганської області, охоронці кордону виявили двох місцевих мешканців, які переховувались від прикордонного наряду у лісосмузі. Оперативники швидко з’ясували причину їхньої такої поведінки – вони виявились посібниками у незаконному переправленні осіб через кордон.

Під час проведення фільтраційних заходів оперативники Держприкордонслужби встановили, що напередодні одному із затриманих українців зателефонував росіянин, також місцевий мешканець прикордоння, та повідомив про необхідність зустрічі на кордоні вісьмох іноземців, яких у подальшому треба буде доставити в тилові райони України. За це громадянин Росії пообіцяв грошову винагороду в розмірі 650 доларів США. Всього ж, зі слів затриманих незаконних мігрантів, вони заплатили за "подорож" через український кордон 3800 доларів США, більшу частину яких привласнив російський організатор злочину.

Незважаючи на беззаперечні докази порушення державного кордону групою осіб, російська сторона відмовилась приймати назад "непроханих гостей".

За фактом незаконного переправлення через кордон вісьмох іноземців повідомлено Національну поліцію, слідчими підрозділами якої у відношенні причетних осіб розпочато досудове розслідування за ст. 332 Кримінального кодексу України.

Распечатать
© По материалам Луганщина.ua
Наверх