Заступник голови Луганської облдержадміністрації Юрій Клименко сьогодні, 22 березня, провів зустріч з делегацією з Канади, передає прес-служба ЛОДА.

«Проект, який реалізовуватиметься на Луганщині за підтримки канадців, є стратегічно важливим для нашої області. У зв’язку з військовою агресією РФ та бойовими діями ми відокремлені від Об'єднаної енергетичної системи України. Тому для нас дуже важливо реалізувати проект в енергетичній галузі», – наголосив він.

Юрій Клименко подякував Уряду Канади та усьому канадському народу за підтримку України у цей важкий час.

У свою чергу, президент компанії «Capital Hill Group» Девід Ангус та директор компанії «Lugansk Solar Canada Ink.» Дезмонд Бурк висловили сподівання, що реалізація проекту допоможе економічному розвитку Луганщини.

Дезмонд Бурк повідомив, що нещодавно мав зустріч із Міністром міжнародної торгівлі Канади, який також зацікавлений у початку будівництва об’єктів «зеленої» енергетики на Луганщині.

Тож, відсьогодні будуть визначені першочергові заходи щодо швидкої та ефективної реалізації проекту. Зокрема, відбудуться робочі зустрічі в Агенції регіонального розвитку Луганської області, міській раді Рубіжного, на території якого й заплановано будівництво зазначених об’єктів.

За підсумками буде створена робоча група, члени якої усебічно вирішуватимуть питання, пов’язані з реалізацією проекту.

Распечатать
© По материалам Луганщина.ua
Наверх