Літературні зустрічі із сучасними українськими письменниками Сергієм Жаданом, Марією Сердюк та Юлією Ілюха відбулись в рамках проекту "СХІД ЧИТАЄ" на Попаснянщині. Про це повідомляє прес-служба Попаснянської райдержадміністрації.

Зустрічей було дві. Перша відбувалася у бібліотеці, що розташована в Попаснянському районному будинку культури. В ігровій формі для наймолодших жителів Попасної – учнів 1-4 класів Попаснянської багатопрофільної гімназії №25 – письменниці Марія Сердюк та Юлія Ілюха презентували свої книжки, а також в ігровій формі розповіли про книжки, які готуються до випуску.

У Попаснянській районній центральній бібліотеці ті ж письменниці, але вже разом із Сергієм Жаданом, Оленою Крук та Олегом Короташем зустрілися з учнями середнього віку з різних шкіл Попасної та її мешканцями.

"Жива дискусія та екскурс у світ сучасної української літератури – ось, що чекало на юних читачів. Попаснянська райдержадміністрація від імені всіх жителів району щиро дякує письменникам за літературні вечори, бажає натхнення та нових творчих здобутків і сподівається на продовження співпраці", - зазначили в РДА.

Распечатать
© По материалам Луганщина.ua
Наверх