Міжнародний учнівський конкурс юних істориків «Лелека» проводився на Луганщині 20 березня. Про це повідомили в Департаменті освіти та науки Луганської облдержадміністрації.

Мета конкурсу: популяризація історичних знань серед учнівської молоді для пізнання власної історії в контексті загальносвітової, патріотичного виховання школярів і формування у них історичної пам’яті.

На Луганщині регіональним координаційним центром виступає комунальний заклад «Луганська обласна мала академія наук учнівської молоді».
Цього року 1663 учні 5-11 класів закладів загальної середньої освіти 15 міст та районів, об’єднаних територіальних громад Луганської області випробували свої знання з історії. Найактивнішими були учасники Старобільського району (283), м. Лисичанська (232) та Попаснянського району (177).

За підсумками конкурсу, відповідно до набраних балів, учасники будуть нагороджені такими дипломами: «Золотий лелека» - відмінний результат, «Срібний лелека» - добрий, «Бронзовий лелека» - достатній та «Сертифікат учасника».

Распечатать
© По материалам Луганщина.ua
Наверх