Детектор брехні для оборонки – Президент звернувся до Уряду з вимогою перевірити весь керівний склад концерну "Укроборонпром" та державних підприємств ОПК на поліграфі. Усі дані перейдуть в розпорядження СБУ та правоохоронців.

Це, на думку глави держави, пришвидшить розслідування фактів корупції та може виявити нові. Також на прохання нового заступника секретаря РНБО Сергія Кривоноса Президент ініціює міжнародний аудит концерну і перевірки його діяльності українськими профільними відомствами. До цього процесу мають бути залучені громадські активісти, заявив Петро Порошенко. А Верховна Рада мусить якомога швидше розкрити інформацію про держзамовлення в оборонці. Президент підкреслив – ці кроки обговорив з міжнародними партнерами, і вони повністю їх підтримують.

"Прошу розглянути питання і підписати доручення Кабінету Міністрів про проведення поліграфу для керівництва Укроборонпрому та керівників підприємств Укроборонпрому з метою недопущення намагань крадіжок в армії, крадіжок народу", - сказав Сергій Кривонос.

"Ми звертаємося до Уряду з проханням забезпечити організацію досліджень на поліграфі всього керівного складу державного концерну Укроборонпром. Списки підготуйте окремо, хто має пройти і прошу включити туди і керівників державних підприємств оборонно-промислового комплексу. І керівників підприємств, і тих, хто відповідає за фінансову діяльність", - повідомив Петро Порошенко.

Друкувати
© За матеріалами Луганщина.ua
Новости по теме
Президент Петро Порошенко ініціює масшта...

Укроборонпром ретельно перевірять іноземні партнери України – Президент ініціює масштабний міжнародний аудит, результати яко...

Детальніше
Вгору