У Луганській області забезпечено рівні умови доступу до здобуття української освіти для усіх випускників. За дорученням виконуючого обов’язки голови Луганської обласної державної адміністрації – керівника обласної військово-цивільної адміністрації Сергія Філя в області проводиться ретельна підготовка до проведення зовнішнього незалежного тестування.

Реєстрація для участі в основній сесії ЗНО відбувалася з 5 лютого по 18 березня 2019 року. Для участі у ЗНО в Луганській області зареєстровано 5750 учасників.

Також зареєструвалися 304 випускники, які проживають на тимчасово окупованій території та здобувають освіту дистанційно та на екстернаті у закладах загальної середньої освіти Луганської області, що розташовані на підконтрольній українській владі території.

«Наша принципова позиція – створити усі умови, щоб усі випускники без перешкод взяли участь в оцінюванні. Українські заклади освіти відкриті для жителів окупованої території та доступні для осіб з особливими потребами. Жодна дитина не повинна мати перешкоди на шляху до здобуття української освіти», – наголосив Сергій Філь.

Для проведення ЗНО-2019 в Луганській області створено 27 пунктів. Майже 1200 педагогічних працівників, які братимуть участь в оцінюванні, проходять підготовку та сертифікацію.

З метою створення безпечних умов для учасників тестування обласна влада співпрацює з Головним управлінням Національної поліції в Луганській області, Управлінням Державної служби охорони, Головним управлінням ДСНС, Управління СБУ, Луганського обласного вузла спеціального зв’язку.

Для зареєстрованих учасників ЗНО з тимчасово непідконтрольних українській владі територій та осіб, які їх буде організовано розміщення в інтернатних закладах області на час проведення оцінювання.

Нагадаємо, основна сесія ЗНО буде проведена з 21 травня по 13 червня.

Распечатать
© По материалам Луганщина.ua
Наверх