Звернення луганської обласної влади до Президента України Петра Порошенка, Уряду та Генеральної прокуратури з приводу відновлення українського мовлення були почуті. Про це на своїй сторінці в Facebook написав виконуючий обов’язки голови Луганської облдержадміністрації Сергій Філь.

За його словами, теле та радіо-сигнал в аналоговому форматі вже доступний глядачам та слухачам всієї Луганщини, в тому числі і окупованої частини.

"В котре акцентую увагу керівників, які не розуміють стратегічного значення подачі українських каналів на територію усієї області. Не забувайте, що проти нас ведеться не тільки неоголошена гібридна війна країни-агресора, але й інформаційна війна за душі, серця та думки українців. Маємо максимально пильно боронити наш інформаційний простір і реагувати на такі випадки", - повідомив очільник Луганщини.

Нагадаємо, що ще минулого тижня на території області виникли проблеми з трансляцією телевізійного та радіо- сигналу через відключення від електропостачання шести об’єктів філії Концерну РРТ.

Відповідні листи облдержадміністрація спрямувала на адресу Прем’єр-міністра України та Адміністрації Президента України.

Распечатать
© По материалам Луганщина.ua
Наверх