Директор Луганського центру професійно-технічної освіти та громадський діяч Євген Назаров поділився з редакцією «ВістіЛуг» власною думкою про перебіг президентської кампанії.

«Участю у виборах Президента я буду підтримувати майбутнє українського народу. Я віддам голос за того, хто може взяти на себе відповідальність у найскрутніший для країни час. Під час виборів кандидата для мене важливим є успішність, ефективність та незалежність людей, які готові зайняти цей високий пост», - сказав він.

Євген Назаров скептично висловився з приводу «нових облич» в українській політиці, назвавши їх протекцією добревідомих олігархів та пройдисвітів: «Та вистава, у яку зараз дехто намагається перетворити президентські вибори, багато кому може подобатися своєю дотепністю. Але після 21 квітня жарти закінчаться, і прийде сувора реальність. Новообраний президент опиниться сам на сам не з камерою смартфона, а з жорстоким і безкомпромісним ворогом - Путіним. Його апетити нікуди не зникли, він бажає захопити всю Луганщину, пройти маршем до Києва та прийняти капітуляцію. Ослаблена та розсварена після виборів Україна з недосвідченим президентом стане легкою здобиччю для Кремля. Ворог вже неодноразово нападав на своїх жертв-сусідів, які були виснажені внутрішніми чварами. На мою думку, Верховний Головнокомандувач повинен мати силу дати гідну відсіч на будь-які прояви агресії з боку РФ. Тому закликаю вас свідомо підійти до обрання Президента України!»

Распечатать
© По материалам Луганщина.ua
Наверх