Чергова група новобранців сьогодні, 12 квітня, прийняла Військову присягу та продовжить службу в підрозділах Лисичанського прикордонного загону. Про це повідомляє прес-служба Донецько-Луганського регіонального управління Держприкордонслужби України.

Перед складанням присяги військовослужбовці пройшли вишкіл та отримали практичні навички виконання бойових завдань на лінії розмежування. Особлива увага на навчаннях була приділена формуванню навичок у володінні зброєю, тактики прикордонної служби та правил надання домедичної допомоги.

Вітаючи молодих воїнів-прикордонників начальник прикордонного загону полковник Іван Яблонський зауважив: «Бойовий шлях Лисичанського прикордонного загону налічує лише один рік, але в наших рядах служать справжні професіонали, які вже тривалий час виконують завдання з відсічі та стримування збройної агресії Росії. Вони зможуть передати свій бойовий досвід молодим побратимам та навчити їх всім особливостям ратної служби «зелених беретів» на лінії розмежування».

В відомстві зазначили, що крім хлопців до українського війська охоче вступають і дівчата, що є результатом ефективної гендерної політики, оскільки вони мають рівні можливості для самореалізації на військовій службі.

Распечатать
© По материалам Луганщина.ua
Наверх