Напередодні другого туру президентських виборів ми поспілкувалися з головою Луганської асоціації осіб з інвалідністю Миколою Надулічним.  

Під час бесіди очільник Асоціації розповів, що він не у захваті від політичних тенденцій, які запанували з початку нинішнього року: «Не впевнений, що обрання кандидата, про діяльність якого ми можемо робити висновки тільки на екранному образі, є розумним вибором. Для мене є неприпустимою думка, що пересічний українець буде обирати «кота у мішку». Доводити свою спроможність керувати країною необхідно не у гримувальнях і на сцені, а на політичній арені. У цьому випадку ми зможемо побачити як гартується кандидат, його політичні принципи у багатьох сферах життя країни».

«Безумовно, перш за все мене хвилює недосвідченість одного з кандидатів на пост Президента у питаннях інклюзивності. Чи стане він продовжувати реалізацію безбар’єрного середовища та створювати робочі місця для осіб з інвалідністю. Також залишається невідомим чи буде побудовано на Луганщині спеціальний житловий корпус для осіб з інвалідністю Кремінського обласного будинку-інтернату для громадян похилого віку та інвалідів. Чи варто чекати на капітальний ремонт Луганського обласного центру соціальної реабілітації дітей з інвалідністю «Відродження»?», - додав Микола Надулічний.

Він наголосив, що справжній Президент повинен дбати про найбільш незахищені категорії населення та закликав голосувати відповідально.

Распечатать
© По материалам Луганщина.ua
Наверх