Концерт Академічного симфонічного оркестру Луганської обласної філармонії під керівництвом головного почесного диригента Курта Шміда (Австрія) відбувся 13 квітня у Концертній залі Сєвєродонецького коледжу культури і мистецтв імені Сергія Прокоф’єва. Про це повідомляє прес-служба Луганської обласної філармонії.

Музиканти підготували цікаву програму, насичену класичними творами. В цей вечір оркестр порадував слухачів виконанням неперевершеної Симфонії № 103 "З тремоло литавр" відомого композитора Йозефа Гайдна. Нескінченну красу музики поціновувачі класичного мистецтва відчули в увертюрі до опери "Весілля Фігаро" Вольфанга Амадея Моцарта.

У другому відділенні концертної програми до уваги присутніх артисти Академічного симфонічного оркестру представили ще один твір – Симфонію № 3 "Шотландська" Фелікса Мендельсона.

"В цей вечір почесний диригент Курт Шмід разом з артистами симфонічного оркестру подарували сєвєродонецькому слухачу неповторні емоції та святковий настрій. Всі були зачаровані почутою прекрасною музикою та її професійним виконанням. Сєвєродончани та гості міста проводжали зі сцени артистів та диригента з Австрії бурними оваціями та відгуками "Браво", - зазначили в філармонії.

Распечатать
© По материалам Луганщина.ua
Наверх