Луганський обласний Козачий кінний театр взяв участь у Міжнародному фестивалі кінно-трюкового мистецтва «Кентаври». Про це повідомили Управління культури, національностей та релігій Луганської облдержадміністрації.

Фестиваль проходив 20-21 квітня у с. Копачів Київської області на базі столичного парку «Київська Русь». Масштабне шоу зібрало кращих кінних каскадерів з всієї країни, що успішно представляють Україну на міжнародних змаганнях і беруть участь у світових шоу-програмах. 

Луганський обласний Козачий кінний театр на зазначеному заході представили артист вищої категорії Чеча Дмитро та артистка другої категорії Вишняк Анна.

58574779_822872311428856_4270463236266000384_n

Учасники фестивалю продемонстрували їзду догори ногами, задом наперед, відразу на двох конях, прослизання під конем, вибудовування кінної піраміди та інші запаморочливі трюки. 

Луганські артисти змагалися у виконанні складних трюків, які потребують злагодженої роботи коня і вершника (арабески, обриви, пістолі, хрести, різноманітні стійки) та здобули диплом за активну участь в змаганнях в мистецтві гарцювання.

Друкувати
© За матеріалами Луганщина.ua
Новости по теме
Вгору