Патрульна поліція Луганської області з 13 травня у місцях концентрації ДТП та на аварійно-небезпечних ділянках почала використовувати засоби для контролю за дотриманням водіями встановлених швидкісних режимів — пристрої для вимірювання швидкості TruCam, передає прес-служба відомства.

У Сєвєродонецьку фіксуватимуть порушення швидкісного режиму на проспекті Гвардійському, вулиці Новікова та автодорозі Р-66.

Про використання радарів на дорозі патрульними будуть повідомляти дорожні знаки, які попереджують про фото- та відеофіксацію порушень. Також у місцях, де патрульна поліція фіксуватиме порушення швидкісного режиму, стоятимуть службові автомобілі з увімкненими проблисковими маячками синього кольору.

Пристрій TruCam має спеціальний алгоритм шифрування, що унеможливлює втручання у систему чи будь-яке корегування даних. Відеоролики чи фотографії порушень зберігатимуться тривалий час в Управлінні патрульної поліції і можуть бути надані до суду при оскарженні водіями винесених постанов.

Нагадаємо, що згідно частини 1 статті 122 КУпАП – перевищення встановлених обмежень швидкості руху транспортних засобів більше як на 20 км/год — тягне за собою штраф у розмірі 255 гривень. А згідно частини 3 статті 122 КУпАП — перевищення встановлених обмежень швидкості руху транспортних засобів більше як на 50 км/год — тягне за собою накладення штрафу у розмірі 510 гривень.

Друкувати
© За матеріалами Луганщина.ua
Новости по теме
Поважайте одне одного! Патрульні нагадую...

Патрульна поліція Луганської області нагадує, що з 22:00 до 08:00 у приміщеннях житлових будинків та гуртожитках заборонено голосн...

Детальніше
142
«Рятування потерпілого, котрий проваливс...

Рятувальники Луганщини провели навчання щодо запобігання загибелі та травмування людей на водних об’єктах у зимовий період. ...

Детальніше
286
В Сєвєродонецьку відбулась урочиста прис...

Складання присяги шкільного патрульного відбулося в Сєвєродонецьку 3 грудня. Про це повідомляє прес-служба патрульної поліції Луга...

Детальніше
318
Вгору