Командно-штабні навчання з управлінням окремої бригади ТрО та управліннями окремих батальйонів ТрО Луганського обласного військового комісаріату розпочалися 13 травня, передає прес-служба військкомату.

Навчання будуть проходити протягом семи днів. Основні питання навчань це: формування та підготовка підрозділів окремої бригади територіальної оборони до виконання завдань за призначенням, та управління підрозділами окремої бригади територіальної оборони у ході виконання визначених завдань.

У місцях формувань підрозділів були розгорнуті пункти прийому особового складу, на яких провели звірку особових даних військовозобов’язаних оперативного резерву другої черги залучених до навчань, призначили всіх до посад та забезпечили їх військовою формою та необхідним майном.

На урочистому шикуванні резервістів привітали заступник військового комісара Луганського обласного військового комісара та командування навчань. Після прийняття присяги та церковного благословення для всіх був проведений святковий концерт.

Друкувати
© За матеріалами Луганщина.ua
Новости по теме
Вгору