День вишиванки відзначили на Попаснянщині 16 травня. Про це повідомляє прес-служба Попаснянської райдержадміністрації.

З нагоди свята вишиті сорочки вдягнули керівники району та міста, працівники установ, організацій та учні загальноосвітніх закладів району.

Голова райдержадміністрації Сергій Шакун привітав присутніх зі святом та подякував за збереження українських звичаїв вишиванки, яка є душею нашого багатостраждального народу.

Розпочали урочистості зі святкової вишиванкової ходи. Учасники ходи у вишиванках пройшли вулицею Миру до площі Миру, де на них вже чекала розважальна програма.

Учнівські колективи закладів освіти Попаснянського району презентували флешмоб - танцювальні номери.

Біля будівлі районної школи мистецтв працював благодійний ярмарок, на якому учасники заходу мали змогу придбати різноманітні солодощі та учнівські поробки. Всі виручені кошти з ярмарку підуть на допомогу дітям, які наразі потребують дорогого лікування. Також присутні мали можливість відвідати майстер-класи з розпису тарілок та пряників.

По завершенню святкування голова Попаснянської райдержадміністрації Сергій Шакун подякував учнівським колективам за участь у заході та відзначив їх грамотами, подяками та солодкими подарунками.

Друкувати
© За матеріалами Луганщина.ua
Новости по теме
В Станиці Луганській до Дня вишиванки ві...

Станиця Луганська приєдналася до святкування Дня Європи в Україні та Всесвітнього Дня вишиванки. Про це повідомляє прес-служба Ста...

Детальніше
390
Вгору