Восени на нас чекають вибори до Верховної Ради України. Про створення нової політичної сили заявив Прем’єр-міністр Володимир Гройсман.

"Я б хотів, щоб це була достатньо якісна з точки зору професійності та здатності політична сила. Насправді можу сказати, що зараз шукаю людей, які могли би бути достатньо результативними. Також би хотів бути дотичним до створення класичної центристської політичної партії, яку би було створено не під вибори, а яка би була достатньо організованою структурою з визначеною ідеологію з об’єднанням якісних і фахових людей, які можуть не просто розмовляти, - прокоментував створення своєї політичної сили Володимир Гройсман, - Ми дійсно зараз збираємо команду по всій країні: на рівні громад, міст, на рівні районів і областей".

Впровадження складних реформ під керівництвом Володимира Гройсмана високо оцінили експерти, тому в нього є шанси сформувати політичну силу, яка пройде до парламенту.

Експертне опитування оцінки роботи Кабміну, проведене "Агентством моделювання ситуацій", показало, що 85,2% з 30 опитаних експертів вважають – загальноекономічна ситуація в країні за три роки діяльності уряду Володимира Гройсмана суттєво покращилася. 

"Останні соціологічні опитування демонстрували, що Гройсману довіряють або скоріше довіряють 20% населення, і це поки і є його електоральна база", - прокоментував ситуацію політолог Валентин Войтков.

"Варто зазначити, що ще в квітні 2018 року соціологи фіксували зростання довіри Гройсмана й задоволеність його роботою серед населення. А на початку 2019 року, згідно з даними всеукраїнського опитування громадської думки, який проводив КМІС, у рейтингу потенційних прем’єр-міністрів чинний очільник Кабміну набрав найбільшу кількість прихильників – 15,3%", - зазначив політолог Олександр Радчук.

Вибори Президента продемонстрували високий запит на молодих політиків, що експерти також оцінюють позитивно по відношенню до кандидатури Прем’єра.

"Гройсман – молодий, він належить до того ж покоління, що й Зеленський. Вони ровесники, як Арсеній Яценюк і багато інших. Зараз починається епоха людей цього віку. У Володимира Борисовича є стартовий рейтинг, який дозволяє боротися за проходження партії в парламент", − вважає політолог Володимир Фесенко.

На відміну від президентських виборів, на яких люди обирають президента, на парламентських виборах - обирають Прем'єр-міністра. Для продовження реформ Володимир Гройсман повинен мати значне депутатське крило в парламенті, і чим більше воно буде - тим рішучіші перетворення його команда зможе здійснити.

На сьогодні високий рейтинг Прем’єра передусім зумовлений позитивними змінами в країні. Тому ті, хто слідкував за реформами та помірковані виборці, які розуміють, до чого може привести популізм - скоріш за все віддадуть перевагу його політичній силі.

Для того, щоб Володимир Гройсман продовжив очолювати уряд після виборів та цей уряд був ефективним, йому потрібна сильна коаліція однодумців та більшість у парламенті.

"Я маю розуміння, що робити далі, і я можу очолювати уряд. Якщо український народ вирішить, що я та сформована нами команда будуть гідні представляти їхні інтереси та реалізовувати ті завдання, які люди перед нами ставлять, то я готовий буду очолити уряд", — заявив Володимир Гройсман.

Досвід керування Володимир Гройсман отримав як мер Вінниці, де, завдяки злагодженій роботі його команди в міській раді, значно пришвидшив позитивні зміни у місті. Показавши гарні результати, двічі обирався на цю посаду.

На Луганщині, яка багато років потерпала від невдалої політики правлячих партій, та зазнала зруйнувань під час бойових дій у 2014 році, менш видно ті зміни, які проходять в країні. Але за останні три роки її жителі побачили зміні. Новостворені ОТГ живуть більш якісним життям, працюють ЦНАПи, відновлюється інфраструктура.

Про те, чого очікувати від майбутнього очільника фракції Верховної Ради України, розповів голова громадської ради при Луганській обласній державній адміністрації Сергій Тихоновський.

"По-перше, сам Прем‘єр нещодавно підкреслив, що ідеологічна складова побудованої ним партії буде центристською. Ця позиція допоможе увібрати найкращі сторони усіх суперницьких політсил, знаходячи компромісні рішення у питаннях соціально-економічного розвитку країни та національного курсу", -підкреслив експерт.

Нещодавно очільник Кабміну визначив показник середньої заробітньої плати у 620 доларів США, який планується досягти до 2021 року. Відзначається, що на відміну від популістичних обіцянок старих політиків, ця цифра є реальною та буде наочним підтвердженням зростання соціально-економічного блага простих українців.

За словами Сергія Тихоновського, Володимир Гройсман - це один з найуспішніших очільників Уряду з часів незалежності, він постійно тримає руку на пульсі суспільного та економічного життя України. Аргументує ці слова експерт значним успіхом Уряду в реформі децентралізації.

"Людям просто дали можливість розв'язувати проблеми власноруч без посередників. Надавши кожній ініціативній громаді право формувати свій бюджет, співпрацювати з підприємцями та брати на себе відповідальність -Володимир Гройсман зміг віднайти нову політичну еліту на місцях. Думаю, що через нещодавні заяви Прем’єра про формування команди, велика кількість голів ОТГ по всій країні підтримають його курс. Варто розраховувати на те, що за новостворену політичну силу проголосують краще, ніж за заангажованих та добревідомих політиків.

Причина цього криється у запиті українського суспільства на зміну старого та заплямованого політикуму. Саме імідж молодого та ефективного кризового менеджера, а також робота з електоральним полем своїх конкурентів стане у пригоді Володимиру Гройсману.

На посаді мера Вінниці він створив потужний фундамент для розвитку міської й регіональної інфраструктури та вихід на європейський рівень розвитку міста. Вважаю, що люди, яким вдалося втілити проекти "маленького економічного дива" повинні стати у пригоді Луганщині та Україні", -підкреслив експерт.

Підтримують таке бачення і підприємці.

"Якщо політична сила буде працювати так, як Володимир Гройсман працює на посаді Прем'єр-міністра, то думаю, що це дасть позитивні зміни, я у всякому випадку, на це сподіваюсь. Я підтримую всі починання Володимира Гройсмана", - прокоментував створення нової політсили Володимир Івонін, голова Ради підприємців при ЛОДА,

Олександр АНТОНОВ

Друкувати
© За матеріалами Луганщина.ua
Новости по теме
Запроваджені урядом реформи дають очевид...

Розумна державна політика передбачає обгрунтовані кроки з подальшого комплексного втілення розроблених урядом програм. Про це під ...

Детальніше
Ми знаємо, як зробити мінімальну зарплат...

Подальше зростання мінімальної та середньої зарплати - серед головних пріоритетів «Української стратегії Гройсмана». П...

Детальніше
"Батл прем’єрів" Гройсман VS Тимошенко (...

В ефірі програми "Свобода слова" на ICTV від 18 червня 2019 взяв участь прем'єр-міністр України Володимир Гройсман. ...

Детальніше
Володимир Гройсман про Українську страте...

Лідер політичної партії Українська стратегія Володимир Гройсман в ефірі ICTV розповів про підвищення зарплат, про склад команди, х...

Детальніше
Голова ОТГ з Луганщини вражений «Українс...

Олексій Леонов, голова Лозно-Олександрівської ОТГ, розповів про офіційну презентацію партії «Українська стратегія Гройсмана&...

Детальніше
Українська стратегія. Гройсман іде до па...

Володимир Гройсман прийняв рішення йти на парламентські вибори на чолі нової партії - «Українська стратегія». Прем'єр ...

Детальніше
Серед тих, хто визначився, за партію пре...

28 травня були оприлюднені результати нового соціологічного опитування, де зазначається, що за партію прем’єр-міністра Волод...

Детальніше
Володимир Гройсман: я створюю політичну ...

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман очолить нову політичну силу, з якою піде на вибори до Верховної Ради. Про це він ...

Детальніше
Петро Порошенко заявив про кардинальні з...

Жодних бізнес-партнерів і близьких людей на високих посадах - Президент заявив, що кардинально змінив своє ставлення до кадрової п...

Детальніше
Сергій Філь звернувся до Прем’єр-міністр...

Ситуація з дорогами державного значення на Луганщині — м’яко кажучи, жахлива. Про це на своїй сторінці в Facebook напи...

Детальніше
Вгору