Урочисте відкриття футбольного поля з штучним покриттям відбулося 21 травня за будівлею Будинку науки і техніки в Попасній. Про це повідомляє прес-служба Попаснянської райдержадміністрації.

Будування майданчику відбулося за матеріальної підтримки ТДВ «Попаснянський вагоноремонтний завод» та ініціативи Попаснянського міського голови Юрія Онищенка.

Тренування попаснянських футболістів на новому полі проходитимуть в рамках соціального проекту «Давай грай» футбольного клубу «Шахтар», який надав необхідний інвентар та розробив програму тренувань.

«Це велика подія для тих, хто захоплюється футболом, але є й приємна несподіванка для тих, хто планує професійно займатися легкою атлетикою. Адже наразі у районі триває будівництво 3-х сучасних спортивних майданчиків зі штучним покриттям, на яких діти матимуть змогу займатися різними видами спорту із застосуванням сучасних комплектів спортивного інвентарю для занять легкою атлетикою. Першочергово планується відкрити майданчик біля Попаснянської загальноосвітньої школи №1, наступним буде майданчик у місті Гірське та проведення масштабної модернізації футбольного поля у районній дитячо-юнацькій спортивній школі», - зазначено в повідомленні. 

Друкувати
© За матеріалами Луганщина.ua
Новости по теме
В двох селах Попаснянського району відкр...

Два спортивні майданчики для дітей, молоді та дорослих було урочисто відкрито 1 липня у селищі Врубівка та селищі Тошківка. П...

Детальніше
254
Вгору