22 травня підписано першу міжнародну угоду про співпрацю між Попаснянщиною та містом Огре Латвійської Республіки. Про це повідомляє прес-служба Попаснянської пайдержадміністрації.

Церемонія підписання угоди відбулася у думі Огрського крайового самоврядування за участю Посла України у Латвії Олександра Міщенка.

Розпочали захід з ознайомчих презентацій з Огрським краєм та Попаснянським районом. Під час свого виступу голова думи Огрського крайового самоврядування Егілс Хелманіс ознайомив присутніх з наймасштабнішими реалізованими в Огрському краї проектами.

У свою чергу очільник Попаснянського району Сергій Шакун акцентував увагу латвійців на тому, що це не просто презентація здобутків, успіхів та досягнень Попаснянського району, – «Це безцінний досвід з розвитку місцевості, яка вже п’ятий рік поспіль знаходиться у стані збройного конфлікту з країною агресором. Тому для нас є дуже важливим змінити сприйняття світу українських дітей таким чином, щоб вони дивилися не в бік Росії, а у світле Європейське майбуття».

Підписання угоди було закріплено урочистим підняттям прапорів двох держав – Латвії та України.

Друкувати
© За матеріалами Луганщина.ua
Новости по теме
Вгору