Державна екологічна інспекція у Луганській області сьогодні, 23 травня, отримала сучасний автомобіль марки "Toyota RAV 4 2,5 Hybrid, E-CVT", передає прес-служба відомства.

Ключі від автомобіля були вручені Міністром екології та природних ресурсів Остапом Сємераком в присутності Надзвичайного і Повноважного Посла Японії Такаші Кураї та в.о. начальника Державної екологічної інспекції України Ігоря Яковлєва. Усього Держекоінспекції України та її територіальним та міжрегіональним територіальним органам передано 40 таких автомобілів.

Автомобілі були придбані за кошти, що надійшли до бюджету від торгівлі парниковими газами за Кіотським протоколом.

Нові гібридні автомобілі поєднують в собі бензиновий та електронний двигуни. Автомобілі відповідають стандарту Еuro 6 та споживають в міському циклі до 5 л. Вони значно скорочують викиди парникових газів і є набагато безпечнішими для довкілля.

"Останній раз Інспекція отримувала новий автомобіль ще в 2007 році. Більш того, через бойові дії на сході України, Державна екологічна інспекція у Луганській області залишилася без усього майна, в тому числі й без автотранспорту. Відсутність автотранспорту значно ускладнює роботу Інспекції, адже робота інспектора полягає в постійному русі, за день інспектор може побувати у декількох різних містах та районах, денний шлях іноді може становити понад 300 км. Пройти пішки або проїхати міжміськими рейсовими маршрутами це просто неможливо. З новим автомобілем, Інспекція буде не тільки більш ефективніше боротися з екологічними правопорушеннями, такими як незаконні рубки, браконьєрство, випалювання сухої рослинності тощо, а й сама наносити менше шкоди від викидів автотранспорту", - розповіли екологи.

Друкувати
© За матеріалами Луганщина.ua
Новости по теме
На Луганщині екологічна інспекція посили...

Державною екологічною інспекцією у Луганській області у весняно-літній період 2019 року посилено заходи державного нагляду (к...

Детальніше
374
Вгору