Минулоріч в Луганській області на реалізацію із забезпечення засобами доступності першочергових об’єктів залучено з різних джерел майже 35 млн гривень. Про це на засіданні обласного комітету забезпечення доступності осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури повідомив заступник начальника управління містобудування та архітектури Департаменту будівництва, енергозбереження, архітектури та містобудування облдержадміністрації Михайло Івасішин, передає прес-служба ЛОДА.

Більшість проектів реалізовано у Кремінському (26), Попаснянському (11), Міловському (9), Новопсковському (9) та Старобільському (6) районах.

У наступні два роки планується реалізувати 113 проектів, якими передбачено виконання робіт з обладнання будівель засобами доступності для осіб з інвалідністю на загальну суму 150 млн гривень, із них за рахунок коштів місцевих бюджетів 2057 тис. гривень. Також планується залучити кошти державного фонду регіонального розвитку та кошти міжнародних інвесторів.

Кошти будуть спрямовані на будівництво підйомника та внутрішнього санвузла у Біловодській гімназії, обладнання пандуса у пришкільному інтернаті Біловодського опорного закладу загальноосвітньої середньої освіти.

У Чмирівсьній сільській раді з грудня 2018 року реалізується проект «Створення єдиного освітнього простору Чмирівської ОТГ як шлях до забезпечення якісних та доступних освітніх послуг в громаді». За проектом протягом 2019-2020 років передбачено забезпечення засобами доступності закладів загальної середньої освіти Чмирівської ОТГ. Планується виконання робіт з облаштування прилеглої території, пандусів на вході будівель, розміщення інформаційних табличок, ремонт санвузлів в опорному закладі за рахунок коштів ДФРР та місцевого бюджету.

Крім цього, цьогоріч роботи будуть проводитися з влаштування пандусів при капітальному ремонті пасажирської платформи станцій Лоскутівка та Вовчоярська та буде реконструйовано пасажирської платформи станції Сватове.

Друкувати
© За матеріалами Луганщина.ua
Новости по теме
На Луганщині поліція встановлює пандуси...

Аби забезпечити доступність маломобільних груп населення до відділів поліції та підвищити якість надання поліцейського сервісу з у...

Детальніше
245
Вгору