Лисичанська центральна міська лікарня імені Титова отримала від Швейцарської агенції з розвитку та співробітництва медичну апаратуру. Про це йдеться в повідомленні на сторінці в Facebook КУ "Територіальне медичне об'єднання" м. Лисичанськ. 

"Центральна міська лікарня імені Титова отримала від Швейцарської агенції з розвитку та співробітництва (ШАРС), що діє через Швейцарське бюро співробітництва при Посольстві Швейцарії в Україні вкрай необхідну безкоштовну допомогу у вигляді медичної апаратури для реанімаційного, пологового та кардіологічного відділень", - сказано в повідомленні.

Зокрема, це - апарати штучної вентиляції легень, наркозно-дихальні апарати, монітори, інфузомати, прицеві дозатори, пульсоксиметри, дефибрилятор, електрокардіограф, система реанімації новонароджених, портативний УЗ пристрій та сенсор до УЗ систем.

Друкувати
© За матеріалами Луганщина.ua
Новости по теме
Лікувальні заклади Луганщини отримали но...

У рамках підкомпоненту «Управління охороною здоров’я» Програми відновлення та розбудови миру ПРООН та для підтри...

Детальніше
«Лікарі світу» надали обладнання для мед...

Комунальне некомерційне підприємство «Центр первинної медико-санітарної допомоги Станично-Луганської районної ради» от...

Детальніше
Попаснянська центральна районна лікарня ...

КУ «Попаснянська центральна районна лікарня» 12 червня отримала гуманітарну допомогу від Swiss Humanitarian Aid посоль...

Детальніше
Попаснянська районна лікарня отримала гу...

Для комунальної установи «Попаснянська центральна районна лікарня»  надано гуманітарну допомогу у вигляді медично...

Детальніше
Вгору