Правоохоронцями задокументовано факт злочинної діяльності мешканки м. Рубіжне, яка займалася вербуванням дівчат для сексуальної експлуатації за кордоном. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Луганської області.

Досудовим розслідуванням встановлено, що 25-річна жінка у лютому 2019 року, перебуваючи у м. Бейрут Ліванської Республіки, через соціальні мережі та месенджери познайомилася з мешканкою м. Сватове. У ході переписки підозрювана, використовуючи складні життєві обставини потерпілої та її уразливий стан, завербувала дівчину з метою її подальшої сексуальної експлуатації в м. Бейрут Ліванської Республіки.

Потім підготувала й передала потерпілій необхідний пакет документів – контракт з нічним клубом у м. Бейрут, візу та електронні квитки на потяг і літак.

Однак, організувати переміщення дівчини за кордон жінка не змогла, оскільки її злочинні дії були припинені правоохоронцями.

Вказаній особі 06.06.2019 повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 149  КК України (вербуванні людини вчиненому з метою експлуатації з використанням уразливого стану потерпілого для отримання згоди на його експлуатацію).

Враховуючи наявність на самостійному утриманні 11- місячної дитини, визнання своєї вини та активну співпрацю зі слідством, на даний час стосовно підозрюваної судом обрано запобіжний захід у вигляді домашнього арешту.

Досудове розслідування продовжується.

Довідково: санкція ч. 1 ст. 149  КК України передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 3 до 8 років.

Друкувати
© За матеріалами Луганщина.ua
Новости по теме
Вгору