Рішення про створення дитячого будинку сімейного типу сім’ї Гюрджян було ухвалено 4 червня під час чергового засідання виконавчого комітету в Лисичанську. Про це сказано в повідомленні на сайті Лисичанської міської ради.

Зазначено, що це вже 4-й будинок сімейного типу у місті.

"В 2018 році сім’я Гюрджян взяла на виховання під опіку 3 хлопчиків. Опікуни створили належні умови для задоволення найкращих потреб своїх підопічних дітей. Подружжя бажало збільшити родину і взяти на виховання ще дітей та надати їм любов та родинне тепло. В червні 2019 року на базі опікунської сім’ї Гюрджян було створено дитячий будинок сімейного типу, в який довлаштовано 7 дітей однієї родинної групи (віком від 3 до 10 років), з них 3 дівчинки", - йдеться в повідомленні.

Подружжя Гюрджян вважає, що зможе забезпечити дітям виховання у любові та сімейному затишку, створити стабільні та гармонійні умови їх життя та бажає в майбутньому у вихованих ними дітях бачити гідних членів суспільства, які з повагою та любов’ю будуть ставитися до родинних традицій та загальнолюдських цінностей.

Друкувати
© За матеріалами Луганщина.ua
Новости по теме
Вгору