Службу у справах дітей створено у Красноріченській об’єднаній територіальній громаді. Про це повідомляє прес-служба Кремінської райдержадміністрації.

12 червня пройшла спільна нарада, в якій взяли участь начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Антон Іваник, завідувач сектором з питань опіки та піклування Світлана Мельник та начальник новоствореної служби у справах дітей Красноріченської селищної ради Євген Козлов.

Зазначено, що на території Красноріченської ОТГ мешкає 961 неповнолітня дитина. Під опікою/піклуванням родичів мешкає 9 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Двоє дітей, позбавлених батьківського піклування, які є виходцями з цієї громади, влаштовані до державних дитячих закладів. Також в селищі створено та функціонують дитячий будинок сімейного типу, в якому виховується п'ять дітей-вихованців та прийомна сім'я, в якій виховується одна прийомна дитина.

Найближчим часом буде здійснена передача особових справ дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які є виходцями з Красноріченської ОТГ для подальшої постановки їх на первинний облік служби у справах дітей Красноріченської селищної ради.

Також надані рекомендації щодо поточних питань діяльності та створення комісії з питань захисту прав дитини Красноріченської селищної ради.

Друкувати
© За матеріалами Луганщина.ua
Новости по теме
Вгору