Білокуракинським відділом Старобільської місцевої прокуратури підтримано публічне обвинувачення стосовно неповнолітнього мешканця Білокуракинського району, який обвинувачувався у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 185 КК України (крадіжка, поєднана з проникненням  у житло, вчинена повторно). Про це повідомляє прес-служба прокуратури Луганської області.

Встановлено, що 17-річний юнак, який раніше притягувався до кримінальної відповідальності за вчинення трьох крадіжок, був засуджений до позбавлення волі та звільнений від відбування покарання з іспитовим строком, на шлях виправлення не став та вдався до повторного вчинення злочину.

У травні 2018 року неповнолітній проник до домоволодіння місцевої мешканки та таємно викрав інструменти побутово-господарського призначення. У подальшому хлопець розпорядився викраденим майном на власний розсуд.

Білокуракинський районним суд Луганської області, погодившись з доводами прокурора, визнав неповнолітнього винним у вчиненні злочину та призначив покарання у виді позбавлення волі строком на 3 роки.

Друкувати
© За матеріалами Луганщина.ua
Новости по теме
Злочинця-рецидивіста зі Сватівщини засуд...

Сватівський районний суд ухвалив вирок у кримінальному провадженні стосовно 28-річного мешканця м. Сватове, який обвинувачувався в...

Детальніше
Вгору