Чемпіонат Європи з плавання в ластах проходив з 24 червня по 2 липня у Греції. Про це повідомили в Управлінні молоді та спорту Луганської облдержадміністрації.

До змагань долучились спортсмени з 19 країн. До складу національної збірної України увійшли вихованці Сєвєродонецької ДЮСШ водних видів спорту «Садко».

Так, представниця Луганщини, майстер спорту України міжнародного класу Валентина Рєзнік виборола срібну нагороду в жіночій естафеті 4х200 м плавання в ластах. Також Валентина завоювала срібну медаль в жіночій естафеті 4х100 м плавання в ластах і встановила новий рекорд України – 2.38.78.

На рахунку майстра спорту України міжнародного класу Дениса Левіна три четвертих місця на дистанціях 50 м пірнання в ластах, 4х50 м змішана естафета і 4х100 м чоловіча естафета, а також шосте місце на дистанції 100 м підводне плавання з аквалангом.

Ще одна представниця Луганщини, дебютантка національної збірної – Катерина Сторчева, стала сьомою на дистанції 400 м плавання з аквалангом.

За результатами змагань, збірна команда України завоювала друге загальнокомандне місце, випередивши спортсменів з Греції, Угорщини, Німеччини.

Друкувати
© За матеріалами Луганщина.ua
Новости по теме
Плавці з інвалідністю Луганщини привезли...

Днями у місті Кам`янське (Дніпропетровська область) пройшов Кубок України з плавання серед спортсменів з ураженням опорно-рухового...

Детальніше
7 медалей привезли юні плавці з інвалідн...

З 10 по 13 квітня у місті Кам'янське (Дніпропетрвська область) пройшла XXVI Всеукраїнська Спартакіада "Повір у себе" серед дітей з...

Детальніше
Спортсмени-підводники Луганщини завоювал...

Днями у столиці пройшов Кубок України з плавання в ластах – 2019. Про це повідомляє прес-служба Управління молоді та спорту ...

Детальніше
Спортсмени-підводники Луганщини завоювал...

Заключні старти спортивного сезону 2018 року з підводного плавання – Золотий Фінал Кубку світу з плавання в ластах - відбули...

Детальніше
Вгору