Робоча нарада з колективом Луганського обласного управління лісового та мисливського господарства та директорами лісогосподарських підприємств області відбулась сьогодні, 19 липня, на базі державного підприємства «Сєвєродонецьке лісомисливське господарство», передає прес-служба Луганського ОУЛМГ.

Нарада відбулася за участю заступника Голови Державного агентства лісових ресурсів України Володимира Бондаря і директора Департамента агропромислового розвитку Луганської облдержадміністрації Сергія Хлякіна.

Володимир Бондар представив нового начальника Луганського обласного управління лісового та мисливського господарства Головченка Павла Олександровича. Також з директорами підприємств були обговорені основні проблемні питання лісової галузі Луганщини та України в цілому.

Друкувати
© За матеріалами Луганщина.ua
Новости по теме
Державними підприємствами Луганщини розп...

15 жовтня розпочато осінні лісокультурні роботи на лісокультурних площах державних лісогосподарських підприємств Луганської област...

Детальніше
Увага! Станичанський лісгосп попереджає ...

Наземні винищувальні заходи боротьби зі шкідниками будуть проводитися в Станично-Луганському лісгоспі. Про це повідомляє прес-служ...

Детальніше
Вгору