У зв’язку з черговим надходженням посвідчень нового зразка, на Луганщині триває робота регіональної комісії з визначення статусу осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи. Про це повідомили у Департаменті соціального захисту населення Луганської облдержадміністрації.

22 липня пройшло п’яте засідання комісії під головуванням директора Департаменту Елеонори Поліщук. Обласна комісія розглянула 14 поточних справ постраждалих громадян та 163 справи громадян, які постраждали від аварії на Чорнобильській АЕС щодо заміни їм посвідчень на виконання постанови Кабінету Міністрів України 11.07.2018 № 551 «Деякі питання видачі посвідчень особам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, та іншим категорія громадян».

За результатами розгляду комісія з визначення статусу осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи прийняла рішення підтвердити/встановити статус:

  • «Учасник ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС», категорії 1, 2 та 3 серії «А»; 
  • «Учасник ліквідації ядерних аварій» категорії 1, 2 та 3 серії «Я»; 
  • «Дружини (чоловіка) померлого громадянина (громадянки) з числа учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, категорії 1 А, смерть якого (якої) пов’язана з Чорнобильською катастрофою»;
  • «Потерпілого від Чорнобильської катастрофи», категорії 1 та 3 серії «Б»;
  • «Дитини, яка потерпіла від Чорнобильської катастрофи» серії «Д».

На підставі рішення комісії та первинних документів, які зберігаються в архіві Департаменту, протягом найближчого часу нові посвідчення будуть оформленні та виданні через управління соціального захисту населення за місцем проживання (реєстрації) вказаних громадян.

Друкувати
© За матеріалами Луганщина.ua
Новости по теме
У Сєвєродонецьку відбулась поминальна мо...

Поминальна молитва за загиблими героями-чорнобильцями з нагоди 33-ї річниці Чорнобильської трагедії відбулась сьогодні, 24 квітня,...

Детальніше
Вгору