12 червня, на прес-конференції начальник Головного управління Національної поліції в Луганській області полковник поліції Сергій Коміссаров розповів журналістам про співпрацю, підтримку та тісну взаємодію співробітників поліції Луганщини з патрульними поліцейськими і оголосив про початок конкурсу на зайняття 142 вакантних посад поліцейських та інспекторів Управління патрульної поліції в містах Сєвєродонецьку, Лисичанську та Рубіжному. Про це повідомляє відділ комунікації поліції Луганської області.

Тимчасово виконуючий обов’язки начальника Управління патрульної поліції лейтенант поліції Юрій Орловський розповів про те, що Управління патрульної поліції запрошує на безстрокову службу хлопців та дівчат, які готові долучитись до охорони безпеки, законності та правопорядку в містах Сєвєродонецьку, Лисичанську та Рубіжному.

«Ми чекаємо молодих людей, що мають високу мотивацію та орієнтовані на якісні зміни в державі, прагнуть допомагати людям, вільно володіють українською мовою, здатні швидко приймати рішення та діяти в екстремальних ситуаціях, дисципліновані, організовані, відповідальні, комунікабельні, ввічливі, стримані та вміють аргументовано доводити власну думку», - наголосив Юрій Орловський.

Начальник відділу кадрового забезпечення УПП майор поліції Володимир Стародубцев розповів про умови, які створені для несення служби патрульним поліцейським.

«Ми пропонуємо заробітню плату від 10000 грн.; навчальний курс підготовки поліцейських тривалістю 4 місяці; роботу в дружній команді однодумців, регулярні навчання та тренінги за участю найкращих українських та закордонних спеціалістів з поліцейської діяльності; можливість стати частиною змін в країні та зробити життя людей у нашому місті безпечнішим!», - підкреслив Володимир Михайлович.

Распечатать
© По материалам Луганщина.ua
Наверх