Полювання на мисливські види птахів розпочалося на Луганщині. Про це повідомили в Державній екологічній інспекції у Луганській області.

Так, розпорядженнями голови обласної державної адміністрації – керівника обласної військово-цивільної адміністрації від 09.08.2019 за №642-650 були погоджені строки полювання, порядок його здійснення, норм добування мисливських тварин та пропускної спроможності мисливських угідь у сезон полювання 2019-2020 років на території ГО «Мисливсько-спортивний клуб «Байбак», ДП «Біловодське ЛМГ», ДП «Білокуракінське ЛМГ», Міловської РО УТМР, ДП «Кремінське ЛМГ», ФГ «Привілля ДАК», ДП «Сватівське ЛМГ», ДП «Старобільське ЛМГ», Троїцької РО УТМР. Стартувало полювання - 10 серпня о 18:00. 

Державна екологічна інспекція у Луганській області проводила заходи державного контролю за дотриманням правил полювання, під час яких співробітниками Інспекції виявлено 5 правопорушень. Правопорушників притягнуто до адміністративної відповідальності за ст. 85 ч. 1 КУпАП «Порушення правил полювання» на загальну суму 816 грн.

Друкувати
© За матеріалами Луганщина.ua
Новости по теме
Підготовка до сезону полювання: Держпрод...

У зв’язку з підготовкою до відкриття полювання на пернату дичину, в мисливських угіддях Старобільського району, за участю фа...

Детальніше
В 5 районах Луганщини дозволили полюванн...

Полювання на пернату водоплаваючу дичину дозволено на території Луганської області. Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив ...

Детальніше
Вгору