Офіційна церемонія відкриття нового спортивного майданчика зі штучним покриттям відбулася у селищі Новопсков 14 серпня. Про це повідомляє прес-служба Новопсковської райдержадміністрації.

Майданчик був збудований за рахунок коштів державної програми «Будівництво футбольних полів зі штучним покриттям в регіонах України» та співфінансування з бюджету Новопсковської селищної ради.

Сучасний міні-футбольний майданчик розмірами 42х22 метри було зручно облаштовано поряд з Новопсковським ЗЗСО І-ІІІ ступенів і це надасть можливість безперешкодно займатись спортом як учням навчального закладу, так і вихованцям Новопсковської дитячо-юнацької спортивної школи. 

Завершився святковий захід турніром з міні-футболу серед юнацьких команд 2008-2009 р.н, в якому взяли участь дитячі футбольні команди Марківської та Новопсковської ДЮСШ та команда «Юніор» м. Старобільськ. Господарі поля здобули перше місце у турнірі.

Друкувати
© За матеріалами Луганщина.ua
Новости по теме
В Попасній відкрили спортивний майданчик...

Урочисте відкриття спортивного майданчика із тренажерним обладнанням відбулось сьогодні, 2 серпня, на площадці біля супермаркету &...

Детальніше
В найбільшій школі Новопсковської ОТГ вс...

Проект "Створення нового освітнього простору шляхом придбання обладнання для спортивного майданчика Новопсковського ЗЗСО І-ІІІ ст....

Детальніше
Вгору