Голова Луганської обласної державної адміністрації – керівник обласної військово-цивільної адміністрації Віталій Комарницький 26 серпня ознайомився із ходом робіт з підготовки до відновлення мосту поблизу КПВВ «Станиця Луганська» та провів оперативну нараду безпосередньо на місці, передає прес-служба Луганської облдержадміністрації.

Зокрема, прийнято рішення про створення спеціальної робочої групи щодо проведення відновлювальних робіт та затверджено їх графік на поточний тиждень.

«Головне – це отримання від протилежної сторони гарантій безпеки та дозволу на обстеження «провалу» піротехнічними групами ДСНС. Без чітких домовленостей проведення ремонтних робіт безпосередньо на мосту не можливе. Перемовини з цього питання щоденно ведуться представниками ОБСЄ та СЦКК», – прокоментував ситуацію очільник області.

Наразі підрозділи ДСНС здійснюють демонтаж окремих фортифікаційних споруд, але, відповідно до Мінських домовленостей, чекають синхронних дій з боку так званої «ЛНР».

Учора на розборі конструкцій фортифікаційної споруди працювали інженерна група та чотири піротехнічні підрозділи ДСНС, співробітники лісомисливського господарства та автодорожньої служби, а також спеціальна техніка: будівельний кран, дві вантажівки та автонавантажувач. За процесом постійно спостерігають представники СЦКК та СММ ОБСЕ. За день працівники лісгоспу закінчили зрізку дерев на загальній площі 0,97 га біля дороги. Підрозділом ДСНС була продовжена робота по розмінуванню ділянки, визначеної під майбутню технологічну дорогу.

Так, сьогодні, о 8:00 до місця розбору фортифікаційної споруди у супроводі представника СЦКК доставлений кран, одна вантажівка, 11 осіб інженерної групи ДСНС, чотири піротехнічні підрозділи ДСНС.

Також до місця прибули чотири працівники лісгоспу, сім осіб від автодорожньої служби та доставлений один автонавантажувач.

У присутності СЦКК та СММ ОБСЕ особовим складом за допомоги наявної техніки був продовжений розбір конструкцій фортифікаційної споруди.

Працівники лісгоспу зрізують дерева у визначеному місці біля дороги, на тій дільниці, що була обстежена піротехніками. Також частково зрізані повалені дерева для подальшого вивезення у безпечне місце.

Слід зазначити, що розпочате спалювання гілок зупинено через детонацію застряглих в стовбурах дерев куль та сильної вітряної погоди.

Задля вивезення дерев з цієї ділянки, піротехнічним підрозділом ДСНС продовжена робота по розмінуванню ділянки, визначеної під майбутню дорогу. Сьогодні обстежено дороги на площі 0,017 га, виявлено чотири одиниці вибухонебезпечних предметів. А з початку робіт обстежено 0,567 га дороги, виявлено 63 одиниці вибухонебезпечних предметів.

Після обстеження саперами, під координацією офіцеру СЦКК, інженерна група ДСНС продовжила розбирання фортифікаційної споруди. Тут працювали співробітники автодорожньої служби за допомоги автонавантажувача. Був прибраний пісок та виконані інші допоміжні роботи на дорозі.

Друкувати
© За матеріалами Луганщина.ua
Новости по теме
В Сєвєродонецьку святкування Дня міста т...

26 травня виконком Сєвєродонецької міської ради затвердив перенесення міських заходів, присвячених 86-й річниці від Дня заснування...

Детальніше
Прикордонники пропустили через лінію роз...

19 травня в КПВВ «Станиця Луганська» за окремим рішенням Командуючого об’єднаних сил лінію розмежування перетнул...

Детальніше
У прифронтовому Новотошківському військо...

Військовослужбовці ОТУ «Північ» відгукнулися на заяву щодо допомоги у ямковому ремонті ділянки дороги Лисичанськ-Новот...

Детальніше
Відремонтувати ділянку дороги від Новоай...

ТОВ «Автомагістраль-Південь» у рамках проекту «Велике будівництво», ініційованого Президентом України Воло...

Детальніше
САД: Луганщина може розраховувати на збі...

Завдяки підтримці керівництва Укравтодору Луганщина може сподіватися на збільшення фінансування відбудови дорожньої галузі. Про це...

Детальніше
Це одна з пріоритетних нових автодоріг д...

Президент України Володимир Зеленський 8 травня під час робочої поїздки до Луганської області проінспектував ремонтні роботи на ав...

Детальніше
У 18 будинках Сєвєродонецька відключать ...

4 травня у Сєвєродонецьку буде відключено водопостачання 18 житлових будинків кварталу 54. Про це йдеться в повідомленні на сторін...

Детальніше
«Велике будівництво»: на Луганщині підря...

В Луганській області у рамках проекту «Велике будівництво» триває ремонт дороги Станиця Луганська-Сєвєродонецьк. ...

Детальніше
Через КПВВ Станиця Луганська були пропущ...

25 квітня громадяни, які через особливі життєві обставини, вік та стан здоров’я, мали підстави для перетину лінії розмежуван...

Детальніше
«Велике будівництво»: у Щасті розпочався...

23 квітня у межах міста Щастя Новоайдарського району розпочалися підготовчі роботи з поточного середнього ремонту шляху сполучення...

Детальніше
Вгору