Завершено досудове розслідування стосовно депутата Сєвєродонецької міської ради та ще трьох мешканців міста Сєвєродонецькачотирьох, які створили організовану злочинну групу, та підозрюються у заволодінні бюджетними коштами шляхом обману з використанням фіктивного підприємства. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Луганської області.

Досудовим розслідуванням встановлено, що депутат створив та очолив на території міста злочинне угруповання, учасники якого, використовуючи фіктивне підприємство, при виконанні робіт з капітального ремонту покрівлі будівель закладів освіти, об’єктів соціальної інфраструктури та 17 житлових будинків заволоділи понад 1,3 млн грн бюджетних коштів Сєвєродонецької міської ради та в подальшому їх легалізували.

Злочинна схема діяла упродовж 2016 року та була викрита співробітниками 3 управління ГУ СБУ в Донецькій та Луганській областях.

Довідково: санкція ч. 2 ст. 205 КК України передбачає покарання у виді штрафу від 3 до 5 тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян; ч. 4 ст. 190 КК України - позбавлення волі на строк від 5 до 12 років з конфіскацією майна; ч. 3 ст. 209 КК України - позбавлення волі на строк від 8 до 15 років з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк до 3 років з конфіскацією майна.

Друкувати
© За матеріалами Луганщина.ua
Новости по теме
Вгору