Урочисте відкриття нового футбольного поля зі штучним покриттям відбулося у Гірському. Про це повідомляє прес-служба Попаснянської райдержадміністрації.

За кошти районного бюджету в парку відпочинку шахти "Гірська" побудовано міні-футбольне поле зі штучним покриттям розміром 22х42 квадратні метри.

В день відкриття відбувся турнір з міні-футболу серед чотирьох команд , в якому взяли участь дитячі шкільні футбольні команди з Гірської багатопрофільної гімназії, Золотівської багатопрофільної гімназії, опорного навчального закладу №5 міста Золоте та Нижнєньської загальної школи.

"Відкриття футбольного поля зі штучним покриттям, де діти зможуть займатись улюбленим видом спорту незалежно від пори року, дасть можливість маленьким футболістам не лише підвищувати спортивну майстерність, а й гартувати своє здоров’я та більше часу проводити на свіжому повітрі", - зазначили в адміністрації. 

Друкувати
© За матеріалами Луганщина.ua
Новости по теме
На Луганщині відкрили ще одне футбольне ...

Відкриття футбольного поля зі штучним покриттям відбулося 30 жовтня на території Микільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступені...

Детальніше
Вгору