Відповідно до Плану основних заходів цивільного захисту Луганської області на 2019 рік, 12 вересня 2019 року проведено командно-штабні навчання з Троїцькою місцевою ланкою територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту населення і території. Про це повідомляє прес-служба Троїцької райдержадміністрації.

За легендою, внаслідок негоди було пошкоджено газопровід середнього тиску, поваленими деревами пошкоджено лінії електропередач, телефонного зв’язку та дахи будинків приватного сектору.

Також внаслідок пошкодження лінії електропередач та короткого замикання в електропроводці сталася пожежа в Троїцькому територіальному центрі з обслуговування пенсіонерів та інвалідів.

В ході навчань практично перевірено оповіщення органів управління та сил цивільного захисту при виникненні надзвичайних ситуацій. Відпрацьовано організацію взаємодії органів управління сил цивільного захисту району, сил та засобів спеціалізованих служб у випадку загрози або виникнення надзвичайних ситуацій та прийняття рішень при подоланні їх наслідків.

По закінченню було проведено засідання з загального розбору та підбиття підсумків командно-штабного навчання, зокрема доповіді про роботу спеціалізованих служб та аналіз проблемних питань виявлених під час навчання.

Друкувати
© За матеріалами Луганщина.ua
Новости по теме
Вгору