Голова Луганської обласної державної адміністрації – керівник обласної військово-цивільної адміністрації Віталій Комарницький сьогодні, 17 вересня, провів апаратну нараду, передає прес-служба ЛОДА.

Участь у заході взяли перший заступник голови Юрій Погуляйко, заступник голови Катерина Безгинська, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації та територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади.

Про хід виконання Регіональної цільової програми «Молодь Луганщини» на 2016-2020 роки доповіла заступник начальника управління молоді та спорту облдержадміністрації Євгенія Ратіхіна.

Доповідач зазначила, що в області Програма реалізується з метою створення сприятливих умов для розвитку і самореалізації української молоді, формування її громадянської позиції та національно-патріотичної свідомості.

За перше півріччя 2019 року вже проведено 297 обласних заходів, у тому числі й для молоді з інвалідністю. До них долучились 20,5 тисяч осіб.

На усі заходи витрачено 974 тисячі гривень. 
Наприклад, відбувся обласний конкурс ініціатив щодо реалізації програм (проєктів, заходів) у молодіжній сфері. Переможцями стали сім громадських організацій. Протягом року їхні проєкти реалізуватимуться за кошти обласного бюджету.

Також проведено низку освітньо-розвиваючих заходів для дітей та молоді з інвалідністю. Зокрема, інтерактивні заняття з англійської мови, онлайн-заняття з фотомистецтва тощо.

Окремо Євгенія Ратіхіна звернула увагу на проєкт «Зміцнення інституційної спроможності молодіжних хабів Східної України», що реалізується за допомогою Німецького товариства міжнародного співробітництва GIZ. 
У рамках проєкта було оснащено обладнанням та меблями молодіжні центри «ЛІФТ» (м. Сватово), YO!Gurt (м. Сєвєродонецьк), «Дружба» (м. Лисичанськ). Незабаром плануються відкрити центр «Вільний простір» (смт Марківка) та молодіжні простори на базі Сєвєродонецького хіміко-механічного технікуму й Луганського національного університету імені Тараса Шевченка (м. Старобільськ).

Крім цього, цьогоріч проведено робочі наради з представниками молодіжних рад при Кризській сільській раді Марківського району, Чмирівської та Привільської об’єднаних територіальних громадах, в ході яких визначено основні напрями реалізації молодіжної політики в умовах децентралізації, перспективи створення молодіжних центрів, надано організаційно-методичну допомогу у створенні та реалізації проєктів.

Друкувати
© За матеріалами Луганщина.ua
Новости по теме
За рахунок статутного капіталу Держмолод...

Держмолодьжитло у Луганській області у період карантину продовжує працювати дистанційно та надає кредити, передає пресслужба відом...

Детальніше
Сергій Гайдай: підтримаю кожну молодіжну...

Голова Луганської облдержадміністрації Сергій Гайдай 10 лютого провів зустріч з активом Луганської обласної молодіжної ради, перед...

Детальніше
В Тошківці відкрився Центр молодіжної ак...

Центр молодіжної активності відкрився 11 грудня в Тошківці. Розташувався він при місцевій загальноосвітній школі № 23. Головна мет...

Детальніше
В Станиці Луганській відкрили кімнату "К...

Відкриття кімнати "Креативний простір для молоді" відбулось 15 жовтня в Станиці Луганській. Про це повідомляє прес-служба місцевої...

Детальніше
На Луганщині надано першу у 2019 році де...

Підписано перший у 2019 році в Луганській області договір на надання державної підтримки на будівництво (придбання) доступного жит...

Детальніше
За що молодь любить Україну...

Україна – не просто місце на карті, це – країна, яку ми любимо.  ...

Детальніше
За що ти любиш Україну?...

Україна – не просто місце на карті. ...

Детальніше
У молоді запитали: Яка у тебе мрія?...

Молодим українцям поставили питання: Яка у тебе мрія? ...

Детальніше
Яка у тебе мрія?...

Молодим українцям поставили питання: Яка у тебе мрія? ...

Детальніше
Уряд заохочує громади створювати сприятл...

Проект змін до Законів України, спрямований на впровадження в Україні міжнародної ініціативи «Громада, дружня до дітей та мо...

Детальніше
Вгору