Громадську організацію «Агенція регіонального розвитку східного Донбасу» було відібрано для реалізації проекту «Створення місцевих кооперативів в Білокуракинській ОТГ» за напрямом «Сприяння реалізації місцевих стратегічних планів у сфері місцевого економічного розвитку» в рамках грантового конкурсу для ОГС Донецької та Луганської областей. Про це повідомляє прес-служба Білокуракинської райдержадміністрації.

Проект буде реалізовано в партнерстві з Білокуракинською ОТГ та Білокуракинською РДА. Його мета - створення кооперативу бджолярів на території громади.

Першочергово буде проведено шість навчальних тренінгів від передових лекторів для забезпечення освіченості в питаннях дієздатності та переваг кооперативів, їх ефективній діяльності, розробки плану та шляхів реалізації. За результатами тренінгів буде створено та юридично засвідчено бджолярський кооператив, який отримає першу інвестиційну підтримку у вигляді технічного забезпечення тематичним обладнанням.

Друкувати
© За матеріалами Луганщина.ua
Новости по теме
Створено перший бджолярський кооператив ...

Перший бджолярський обслуговуючий кооператив «Білмед Агро» було засновано 29 жовтня 2019 року на території Білокуракин...

Детальніше
У Міловському районі створено громадську...

17 січня 2019 року за участю голови Міловської райдержадміністрації Артура Короля було проведено нараду з питання дотримання Закон...

Детальніше
Вгору